Hobby

Poniżej wykaz niekomercyjnych witryn, tematycznie powiązanych z moimi zainteresowaniami, w funkcjonowaniu których czynnie uczestniczę.

Emulation64

qscreen-e64

Serwis emulation64.com wraz dedykowanym forum dyskusyjnym EmuTalk to jeden z większych (w skali światowej) portali poświęconych zagadnieniu emulacji. Swoje 3 grosze, dokładam w miarę możliwości, pełniąc funkcję news-postera i moderatora forum, tym samym próbując odwdzięczyć się za uprzejmość jaką niejednokrotnie okazał mi fundator tytułowego projektu i mój dobry znajomy Martin N.

PSEmu.pl

qscreen-pse

PSEmu.pl powstało w wyniku fuzji zainteresowań związanych z tworzeniem www oraz sprecyzowania skłonności w kierunku elektronicznej rozrywki. Początkowo było niewielką stroną niosącą pomoc użytkownikom aplikacji ePSXe. Z czasem zyskało stosowne zaplecze techniczne, miano pełnoprawnego portalu poświęconego emulacji systemów PlayStation oraz kilkutysięczną bazę użytkowników, tworzących jedną z największych tego typu społeczności w Polsce. Dziś PSEmu.pl dogorywa, w oczekiwaniu na dedykowany silnik zgodny z obowiązującymi standardami, którego pomimo kilkukrotnego podejścia do tematu, nie jestem w stanie ukończyć. Ot standardowy niedostatek czasu, chęci i motywacji do wzmożonej pracy, na szczęście za wspomnianymi podąża sentyment oraz szacunek do włożonej pracy i wypracowanej pozycji… więc w ogólnym rozrachunku nadzieja, a co za tym szansa na reaktywację witryny jest całkiem realna.

Posłowie

Aktualne wieści dotyczące komercyjnych rozwiązań znajdziecie Państwo w dedykowanej sekcji serwisu.